Повідомлення
vip
Справедливість перемогла, а трудовий колектив відстояв своє право на робочі місця
Справедливість перемогла, а трудовий колектив відстояв своє право на робочі місця
14 марта 2011, 09:58
12 березня 2011 р. відбулася значна події в житті кондитерської фабрики «Житомирські ласощі», навколо якої здіймали стільки інформаційного шуму в ЗМІ протягом останнього року. В актовому залі підприємства відбулися збори акціонерів компанії, на яких було прийняте рішення про злиття ЗАТ «Житомирські ласощі» з «Будстайл ХХІ» в компанію ТДВ «ЖЛ». Цей крок, як відзначалось на зборах, дасть можливість об’єднати під одним «дахом» технології, знання та можливості кількох галузей промисловості.

Як вже не одноразово повідомлялось, фабрикою «Житомирські ласощі» була придбана ділянка землі, що межує з територією підприємства, на якій планується побудова нових виробничих приміщень, технологічних служб та приміщень побутово-соціального характеру. За планами керівництва фабрики це дозволить значно збільшити потужності для виробництва оновленого сучасного асортименту продукції та покращити умови роботи людей. Приєднання компанії «Будстайл ХХІ», що володіє сучасними технологіями будівництва та інженерії, дає можливість «Житомирським ласощам» отримати додаткові кошти та додаткові робочі місця в максимально короткі терміни.

Рішення про злиття цих двох компаній було схвально сприйняте не тільки більшістю акціонерів компанії, а й трудовим колективом фабрики. Адже і перші і другі розуміли, що ця подія дає можливість вдихнути друге життя в підприємство і вийти на зовсім інший рівень виробництва.

Однак, не обійшлося і без недоброзичливців, які цінуючи в першу чергу свої власні інтереси, намагалися перешкодити зборам прийняти вірне рішення. Однак невеличкі інциденти швидко вичерпалися, бо під вікнами актової зали, де проходили збори, дві тисячі робітників, чекали на те, якою буде їх майбутня доля: нові робочі місця і гідна заробітна плата, чи існування за мізерні кошти і пошуки нової роботи.

Ми з радістю відзначаємо, що здоровий глузд і інтереси компанії перемогли і збори акціонерів завершилися прийняттям рішення про об’єднання двох компаній, а значить оновленій фабриці бути! Житомиряни отримають гідну роботу, а всі поціновувачі солодощів України та закордоном не перестануть насолоджуватись такими улюбленими та смачними цукерками та печивом виробництва відтепер вже ТДВ «ЖЛ».