Повідомлення
vip
Галина Корінна: Кількість нових звернень до служби зайнятості на Житомирщині зменшується
Галина Корінна: Кількість нових звернень до служби зайнятості на Житомирщині зменшується
01 июня 2020, 10:23
За час карантину кількість зареєстрованих безробітних на Житомирщині зросла на третину і перевищила 20000. Станом на 27 травня у міських і районних підрозділах обласної служби зайнятості на обліку перебували 20661 безробітний. Це на 5141 жителя області більше, як було на 1 березня, до початку карантину.

Безробітних побільшало в усіх містах і районах області, окрім Любарського та Ружинського, де на кінець травня число зареєстрованих безробітних менше на 5 і 61 особу відповідно.

Найбільше за час карантину зросла кількість звернень безробітних до центрів зайнятості у містах Житомир (майже вдвічі), Новоград-Волинський, Малин і Бердичів (в 1,6 разу) та Баранівську районну філію (1,5 разу).

"У другій половині травня ми фіксуємо зменшення обсягів реєстрації безробітних. Якщо у квітні і на початку травня щодня в області реєструвалось 250-300 безробітних, то в останній тиждень травня кількість нових звернень зменшилась до 150 - 170у день. Дуже сподіваємось, що тенденція до скорочення реєстрації безробітних збережеться і в червні, а пропозицій роботи в області побільшає після завершення карантину – зазначає директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна.

Нині ж на вибір безробітних служба зайнятості може запропонувати всього 1840 вакансій по області, навантаження на кожну з яких у середньому – 11 претендентів. А в Брусилівському районі на 27 травня не було жодного вільного робочого місця.