Повідомлення
Світське життя
Анжеліка Лабунська прокоментувала ситуацію зі скандальним керівником навчального закладу
Анжеліка Лабунська прокоментувала ситуацію зі скандальним керівником навчального закладу
12 мая 2016, 23:15
На думку очільника депутатського корпусу, керівник, який у Бердичеві має скандальну репутацію і дозволяє робити такі речі, що неприпустимі для посадової особи, не має морального права і не може перебувати на посаді директора навчального закладу.

«Лише одна ситуація, коли він кілька років тому у нетверезому стані потрапив у ДТП і погрожував журналістам центрального телеканалу, красномовно говорить про його «моральність». На жаль, незважаючи на таку репутацію, обласна рада попереднього скликання продовжила посадовцю контракт ще на 5 років. Але кожна людина повинна нести відповідальність за свої вчинки, у тому числі й директор освітнього закладу», - сказала голова обласної ради.

За словами Анжеліки Лабунської, навіть якщо обласна рада і проголосує на сесії за його звільнення, то така людина через суд може поновитися на посаді. Тому процедура звільнення директора з займаної посади буде проходити в рамках діючого законодавства. І комісія, яка наразі створена аби перевірити роботу коледжу – це тільки перший крок у цьому процесі, додала очільник обласної ради.

Житомирянка