Повідомлення
Світське життя
Лариса Кутковець – переможець конкурсу «Жінка року»
Лариса Кутковець – переможець конкурсу «Жінка року»
09 марта 2016, 09:06
На Новоград-Волинщині в переддень Міжнародного жіночого свята 8 березня, після десятилітньої перерви, відновили районний конкурс «Жінка року», спрямований на виконання Національного плану дій щодо поліпшення становища жінок та сприяння впровадженню тендерної рівності в суспільстві, зростання ролі жінки в українській державі, захисту громадянських, соціально-економічних прав жінки, залучення жінок до активної громадської діяльності.

Створений організаційний комітет на чолі з головою жіночої ради району Наталією Даниленко, оцінював подані на претенденток матеріали за різними категоріями. До уваги були прийняті, зокрема, трудові досягнення, участь в соціальних, культурних, благодійних заходах, визначалася важливість діяльності цієї людини для громади, в якій вона працює, врахувалося впровадження в життя нових ідей, творчий доробок тощо.

Серед тринадцяти переможниць і працівник лісової галузі Лариса Іванівна Кутковець, яка здобула перемогу в номінації «Опора промисловості» (серед працівників промисловості за сумлінну працю та підвищення ефективності промислового виробництва, досягнуті виробничі результати).

Лариса Іванівна – унікальна жінка, яка працює в лісовій галузі 35 років. Уже більше 10 років працює головним економістом ДП «Городницьке лісове господарство». Саме любов до природи, до прекрасного надихнуло колись Ларису Кутковець вступити до Львівського лісотехнічного інституту, де здобула спеціальність «Технологія деревообробки». Ще зовсім юною вона почала працювати інженером із охорони праці в Новоград-Волинському держлісгоспі. Та на яких би посадах не працювала Лариса Іванівна, всюди її супроводжував успіх, тому що вона сумлінно і добросовісно виконує свою роботу, бере активну участь в розробці та впровадженні заходів із поліпшення економічних показників роботи підприємства щодо обсягу виробництва, підвищення продуктивності праці, вносить вагомий вклад у покращення економічного стану підприємства.

За сумлінну працю по підвищенню ефективності виробництва, досягнуті результати, неодноразово відзначена районними і обласними відзнаками. У 2012 році була нагороджена Почесною грамотою Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та подякою голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Лариса Іванівна є не тільки обізнаним, кваліфікованим, відповідальним працівником, але й коханою дружиною, турботливою мамою та люблячою бабусею. Разом із чоловіком виховала двоє дітей, та найбільше серце тішать онуки, яких у неї аж троє. Вона є берегинею свого роду, всіх тих духовних цінностей, які передаються з покоління в покоління. Її материнська любов і мудрість живе поруч все життя біля її рідних кровинок, яким вона віддає до остатку своє серце і безмежну материнську любов.

Вітаємо, Ларису Іванівну, з цією перемогою!

Житомирянка