Повідомлення
Світське життя
Сидір Кізін: Керівник Житомирського ЛГЗ працюватиме під прискіпливим контролем робочої групи
23 мая 2014, 10:12
Коментуючи ситуацію, яка склалася навколо ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод», голова облдержадміністрації Сидір Кізін наголосив на тому, що в області повноцінно працює влада, яка контролює всі процеси в регіоні. З метою врегулювання конфлікту на цьому підприємстві, Сидір Васильович підписав розпорядження про створення робочої групи під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка, до складу якої увійшли представники органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, прокуратури та податкової. За його словами, вже відбулося два її засідання, про результати яких Сидору Кізіну доповіли.

Очільник області зазначив про те, що підприємство є держаним і підпорядковується Державному управлінню справами, яке призначає його керівника, наділеного юридичними повноваженнями. Проте, на разі невідомі люди не допускають його до роботи. Сидір Васильович звернув увагу на те, що така ситуація загрожує припиненням роботи «Житомирського ЛГЗ», невиплатою заробітної плати його працівникам та несплатою податків. Голова облдержадміністрації закликав людей допустити на підприємство нового керівника, аби він почав працювати.

Сидір Кізін наголосив на тому, що хоча у нього немає передбачених законодавством повноважень впливати на керівника підприємства, але будь-хто на цій посаді працюватиме під прискіпливим контролем робочої групи. Він запевнив, що обласна влада не допустить, аби відповідальна за підприємство людина працювала на свої інтереси. В першу чергу, керівник «Житомирського ЛГЗ» повинен дбати про його розвиток та гарантовані законодавством права працівників.

Житомирянка