Повідомлення
Житомир
Житомир отримав близько 17 млн грн на будівництво Музею природи та реконструкцію Ракушки
11 мая 2012, 11:57
Про це повідомив вчора під час прес-конференції Житомирський міський голова Володимир Дебой. За словами керівника міста, вже підписано Розпорядження Прем’єр-Міністром України М.Я. Азаровим про перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів фонду регіонального розвитку.

Відповідно до розпорядження, на 2 об’єкти у Житомирі виділено кошти на умовах співфінансування із міського бюджету. Зокрема, на будівництво Музею природи виділено майже 11 млн.грн. У Житомирській облдержадміністрації вже проведено нараду щодо організації втілення цього проекту. Міський голова висловив слова вдячності голові облдержадміністрації Сергію Рижуку за те, що він особисто піднімав це питання на зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«Ми склали жорсткий графік виконання робіт, аби якомога швидше це будівництво було втілене у життя», – мовив Володимир Дебой.

Ще майже 6 млн.грн. із державного бюджету спрямовано на реконструкцію літньої естради «Ракушка», яка сьогодні через відповідний ландшафт території сповзає. Із міського бюджету вже виділено 1 млн.грн. на протизсувні заходи, також передбачається виділення 1,5 млн.грн на умовах співфінансування.

У планах керівництва міста – не лише закріпити та реконструювати майданчик, а й накрити його куполом. Це дасть можливість розміщувати 2 тис. глядачів упродовж 7 місяців як за спекотливої, так і дощової погоди.

Житомирянка.info