Повідомлення
Житомир
На Крошні у Житомирі встановили новий ігровий майданчик
На Крошні у Житомирі встановили новий ігровий майданчик
27 сентября 2010, 08:10
У рамках програми «Творимо місто разом» за півроку встановлено 43 дитячі майданчики, освітлено 50 дворів та проведено ремонт у 60 під’їздах

22 вересня 2010 року встановлено новий ігровий майданчик у дворі по вул. Крошенська, 51. Майданчик встановлено у рамках програми Житомирсього міського голови «Творимо місто разом».

«Я дуже рада і вдячна житомирянам міста за активну участь в програмі «Творимо місто разом». Старовинний український принцип “Свій до свого по своє” діє в Житомирі, і я переконана, що житомиряни – найкращі господарі свого міста, а житомирська громада – найкраща громада в Україні. Давайте разом берегти рідне місто!», - зазначила міський голова Віра Шелудченко.

Майданчик облаштований дитячими спортивно-ігровими комплексами, гойдалками, пісочницею, де діти можуть розважатися та відпочивати. Віднині у двір стане для батьків чудовим місцем проведення часу з дітьми, а дітям дасть можливість поєднати з веселими іграми з однолітками на майданчику.

«Найголовніше те, що дітям тепер є де гратися, їхній відпочинок став безпечніший та комфортніший. І створено це спільними зусиллями – влади і громади», – наголосила Віра Шелудченко.Управління по зв’язках з громадськістю міської ради