Повідомлення
Житомир
Нарешті: Офіційна заява влади Житомира стосовно ситуації з ТТУ
22 декабря 2011, 09:58
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» перебуває у складній фінансовій ситуації. Основна причина – недофінансування з державного бюджету по гарантованій статті – пільговому перевезенню окремих 22-х категорій громадян. А це – понад 55% усіх пасажирів міського електротранспорту.

Міською владою виконано всі зобов’язання. Збільшено рухомий склад підприємства на 27 одиниць. У повному обсязі відшкодовані втрати підприємства від пільгового перевезення студентів і учнів, на що спрямовано 3,1 млн.грн. На погашення кредиту, залученого підприємством у минулих роках для виплати заробітної плати, спрямовано 5,5 млн.грн.

При цьому субвенції із державного бюджету надійшло втричі менше від необхідного – 11,4 млн.грн. – на рівні минулого року при суттєвому підвищенні вартості енергоносіїв. Результат – непокритий дефіцит коштів внаслідок втрат від перевезення пасажирів пільгових категорій становить 18 млн.грн.

З метою унормування фінансової ситуації на ТТУ керівництвом області та міста проведено низку заходів на державному рівні, внаслідок чого з державного бюджету виділено 3932,7 тис.грн коштів додаткової субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян і спрямування їх на заробітні плати працівникам підприємства.

Нині ж вирішується питання щодо якомога швидшого перерахування державних коштів на рахунок КП «ЖТТУ».

Житомирянка.інфо