Повідомлення
Житомир
Увесь Житомир побачить кращі роботи проекту "Жіноче питання. Вихід є" на сітілайтах міста
13 декабря 2011, 21:03
З 12 по 26 грудня в Житомирській обласній бібліотеці ім.О.Ольжича в рамках проекту гендерної рівності "Жіноче питання. Вихід є" відбуватиметься виставка малюнків дітей та молоді.

Як розповіла координаторка проекту Анастасія Галліна попередньо в навчальних закладах Житомира проводили тренінги стосовно цієї теми, а потім усім бажаючим запропонували взяти участь ще й в конкурсі.

Поки роботи 25 учасників виставили на огляд у соціальній мережі та у бібліотеці, кожен може зайти і проголосувати за роботу, яка сподобалась йому. Окремо кращі роботи визначатиме й журі, а в кінцевому результати роботи переможців з січня 2012 року розміщуватимуть на рекламних сітілайтах міста.

- Проект спрямований на розкриття та візуалізацію жіночого руху та важливих для жінок проблем, питань ґендеру, рівних прав за допомогою одного з найважливіших інструментів впливу на людську свідомість – художнє мистецтво. Представники творчої студентської молоді набувають розуміння проблем гендерної рівності завдяки проекту і реалізують його в художніх творах, - пояснює Анастасія. - Цей проект підтримав Український Жіночий Фонд. 26 грудняпід час урочитої церемонії ми оголосимо імена переможців. Важливо, що свої малюнки представили не лише студенти, але й школярі і у всіх них своє власне розуміння питань рівності в суспільстві, сімї, роботі.

Переглянути більше робіт або проголосувати за роботу можна в групі у соціальній мережі або в обласній бібліотеці.

20 минут