Повідомлення
Житомир
У Коростені поліція розслідує обставинних стріляніні у кафе
05 марта 2018, 09:13
3 березня в одному з кафе райцентру вінікла сутичка между Груп чоловіків, у результате якої двоє Із них получил вогнепальні поранених. Один з травмованіх від отриманий пошкодженню помер у лікарні, життя Іншого медикам удалось Врятувати. Досудове Розслідування ведеться відразу за кількома Стаття крімінального кодексу.

ПОВІДОМЛЕННЯ про доставлення до лікарні жителей райцентру, 1991 та 1995 р.н., з вогнепальна поранених надійшлі з проміжком у півгодіні відразу з двох Лікарень міста. З'ясовуючи обставинні, поліцейські ВСТАНОВИВ, что обідві події пов'язані между собою.

Ніні відомо, что травмовані того вечора, около 18.45, зустрілися в одному з кафе міста. После нетрівалого спілкування между ними вінікла сутичка, что закінчилась стріляніною. Один з чоловіків получил поранених черевної порожніні, что у подалі прізвело до его смерти, Інший - наскрізне поранених грудної Клітини.

За Вказаним фактом розпочато досудове Розслідування відразу за кількома Стаття крімінального кодексу - ст. 115 (Умисне вбивство), ст.15 (Замах на злочин) ст. 115 (Умисне вбивство), ст. 263 (Незаконне поведение зі зброєю, бойовий припасами або вибухово Речовини) та ін.

Обидвоє чоловіки Ранее вже прітягуваліся до крімінальної відповідальності за хуліганські Дії у складі груп та інші правопорушення.

Наразі поліцейські встановлюються деталі інціденту та усіх учасников події.