Повідомлення
Житомир
У Житомирі відбулися перші міські змагання серед учнів на знання правил дорожнього руху
03 мая 2017, 15:41
27 квітня в загально освітній школі №16 у місті Житомирі пройшли змагання загонів юних інспекторів руху 2017.
Пілотний проект започаткований Управлінням патрульної поліції у місті Житомирі підтримали співорганізатори дитячого заходу – Управління сім’ї, молоді і спорту, Управління транспорту і зв’язку, Управління освіти Житомирської міської ради.
У навчально-виховному заході прийняли участь 7 команд з 16, 22, 36, 6, 20, 25 шкіл, а також учні з Житомирського міського колегіуму.
Змагання були розподілені на 4 етапи. Кожна команда перед початком марафону відповідно до жеребкування обрала етап, з якого розпочнеться старт.
Впродовж змагань всі команди мали пройти «Вело естафету», здати комп’ютерні тести на знання правил дорожнього руху, показати вправність на конкурсі «Юний регулювальник», а також продемонструвати знання і вміння на етапі конкурсу з « Медичної підготовки».
Патрульні поліцейські спільно з представниками з Управління транспорту і зв’язку, які входили до суддівської комісії, виставили загальні бали під кінець змагань і визначили переможців конкурсу.
Перше місце з результатом 209 балів посіли учні 16-ї школи, 2-ме місце віддали Житомирському міському колегіуму, набравши 183 бали, і третє місце за колегіальним рішенням суддівської комісії надали учням 20-ї школи - 177 балів.
Перші призові місця голова журі відзначив переможними кубками. Всі інші команди, які приймали участь у змаганнях, отримали заохочувальні подарунки від Управління культури і мистецтва і особливі книжечки від патрульної поліції.
Загалом таке масштабне свято проводилося вперше в Житомирі. Завдання марафону було привернути увагу суспільствам до проблеми безпеки дорожнього руху, підняти питання зменшення дитячого травматизму на дорозі.
Завдяки саме цікавій грі побудованій на конкурсній основі школярі відзначили, що потрібно дотримуватися я правил поведінки на дорозі не тільки тому що дорослі на цьому наголошують, а тому, що це їх особиста відповідальність перед суспільство, і перш за все перед собою.