Повідомлення
Житомир
На Житомирщині розпочалася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»
22 марта 2013, 14:48
21 березня відбулася прес-конференція першого заступника начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Зарічного. Головна мета зустрічі обговорення важливих питань, що стосуються проведення весняної лісокультурної кампанії та акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Для лісівників Житомирщини 21 березня — це особлива дата, адже резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 21 березня проголошено Міжнародним днем лісів. Починаючи з 2013 року Міжнародний день лісів будуть відзначати в усіх країнах світу. Цей день покликаний привернути увагу до важливого значення лісів і бережливого ставлення до них, наголосив Василь Зарічний.

Вже традиційно 21 березня, у Міжнародний день лісів розпочинається щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Акція триватиме з 21 березня по 20 квітня, на протязі цього періоду лісогосподарськими підприємствами області будуть проведені роботи по лісовідновленню та лісоутворенню.

За словами Василя Зарічного, цьогоріч з бюджету планується виділення коштів близько 400 тис. грн на посадку нових лісів на землях, які вийшли з під сільськогосподарського користування, а саме угіддя які не використовуються будуть засаджуватися новими лісами, таким чином буде збільшуватися площа лісів області.

В 2013 році лісогосподарськими підприємствами області заплановано відтворення лісів на площі 5500 га, в тому числі завдання весни 3230 га, створення нових лісів – 50 га.

Також впродовж місячника (21.03.-21.04) підприємствами Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства буде облаштовано 22 торгівельних точки, на яких реалізовуватиметься декоративний посадковий матеріал.

До продажу буде запропоновано 200 тисяч штук саджанців майже 60 порід. Весь посадматеріал реалізовуватиметься за цінами, які на 30-50% нижчі від цін в комерційних структурах.

Житомирянка.info