Повідомлення
Житомир
До свята Покрови в Житомирському телецентрі відкриється велика виставка вишивки та рукоділля
До свята Покрови в Житомирському телецентрі відкриється велика виставка вишивки та рукоділля
14 октября 2010, 10:32
Майстерно вишиті картини, рушники, сорочки-вишиванки; розмаїття кольорів та нових ідей в рукоділлі, а також модний показ сучасного стилізованого українського одягу - все це можна буде побачити на виставці 14 та 15 жовтня. Виконавчий директор обласної громадської організації «Український дім 21 століття» Лариса Харчук розповіла, що спільно з обласною радою жінок та за сприяння телерадіокомпанії такий масштабний захід проводиться вперше, але планується, що у подальшому він буде проходити в Житомирі двічі на рік, на великі християнські свята:

«На Покрову і на Пасху. Чому виникла така необхідність? – Ми анонсуючи різні творчі проекти помітили, що дуже багато жінок вишиває. Це мистецтво сьогодні стає не просто модним, воно має дуже гарні, справжні українські витоки, і сьогодні набуває широкої популярності. Крім того, ми спостерігаємо за новими підходами, бачимо багато нових цікавих робіт, і тому запрошуємо всіх житомирянок. Всіх небайдужих людей на цю виставку».

Обласна організація «Український дім 21 століття» плідно працює в напрямку популяризації, вивчення та збереження національних традицій та розвитку творчого потенціалу місцевої громади. Так, за останній час в місті пройшли помітні етно-мистецькі та благодійні заходи, виставки, майстер-класи, а крім того, організуються навчальні курси для бажаючих доторкнутися до народного мистецтва, опанувати стародавні рукоділля та сучасні ужиткові ремесла.


Житомирська хвиля