Повідомлення
Житомир
У Житомирі розпочала роботу художня виставка «Житомирщина – мій квітучий край»
24 сентября 2012, 18:47
21 вересня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відкрили виставку «Житомирщина – мій квітучий край», яка діятиме протягом місяця на другому поверсі центрального корпусу університету.

Як повідомляє прес-центр університету, у заході взяли участь голова Житомирської обласної організації Національної Спілки художників України, заслужений художник України Василь Кондратюк, громадські діячі, видатні митці Житомирщини, професорсько-викладацький склад і студенти університету.

Ініціатором відкриття виставки виступив ЖДУ імені Івана Франка спільно із Житомирською обласною організацією Національної спілки художників України. «Мета відкриття виставки – ознайомити житомирян, студентів та гостей університету з талановитими, незнаними у своєму ж місті та знаними в Україні і далеко за її межами митцями. Показово, що після публікації у газеті «Універсум» інформації про відкриття виставки активізувалося багато наших студентів-першокурсників, які б також хотіли представити свої роботи. Тому «Житомирщина – мій квітучий край» стане лише першим кроком до мистецького проекту, адже після її закриття буде відкрито виставку студентських робіт, які будуть оцінювати члени Житомирської обласної організації Національної Спілки художників України, заслужені художники України», – зазначає ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

«Житомирщина – мій квітучий край» налічує 54 роботи живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва понад 20 відомих житомирських митців, членів Національної спілки художників України, заслужених та народних художників України. Серед мистецьких творів виставки - натюрморти, портрети, дитячі фігури та пейзажі, у яких знайшли відображення чотири техніки: олійна, акрилова, акварель і темпера. Важливо, що з експозицією зможуть ознайомитися й гості ЖДУ імені Івана Франка, які відвідають святкові заходи до 93-річчя університету.

На виставці «Житомирщина – мій квітучий край» в ЖДУ імені Івана Франка можна не просто подивитись кращі картини художників, поділитися своїми враженнями про конкретні полотна або ж про виставку в цілому, залишивши їх у книзі відгуків, а й визначити «Кращу картину».

Житомирянка.інфо