Повідомлення
Топ новини
У Житомирі пройде Форум Анонімних Алкоголіків
У Житомирі пройде Форум Анонімних Алкоголіків
10 ноября 2010, 16:08
Як нам повідомили організатори, 13-14 листопада 2010 року в Житомирі відбудеться міжнародний форум присвячений 17-й річниці заснування групи Анонімних Алкоголіків у місті Житомирі

Організатори заходу: група АА у м. Житомирі.

Анонімні Алкоголіки Житомира, а також гості з інших регіонів України, ближнього та далекого зарубіжжя зберуться для святкування 17-ї річниці заснування групи Анонімних Алкоголіків у місті Житомирі та для обміну досвідом звільнення від алкогольної залежності завдяки Товариству АА.

В Житомирі та Україні зростає кількість залежних від алкоголю людей. Алкоголізм серед молоді досягає катастрофічних розмірів. Україна впевненно тримає першість в Європі за кількістю залежних підлітків.

Тепер поглянемо на дані щодо кількості алкоголіків в м. Житомирі та Україні загалом. Відомо, що алкоголіком стає один з десяти, хто споживає алкоголь, при умові що в країні споживається 8 літрів алкоголю на душу населення в рік, в перерахунку на чистий спирт. В нашій країні цей показник сягає 15-18 літрів, отже, кожна 3-тя особа з десяти, що вживають алкоголь є залежними від алкоголю. В Україні кількість алкозалежних складе 6 -7 млн. осіб. Ці люди поруч з нами. Заможні та бідні, віруючі та атеїсти, школярі чи студенти — всі вони потрапили в страшну пастку залежності, з якої вирватись дуже й дуже тяжко. Без допомоги це практично не можливо.

Одним з найдієвіших методів допомоги залежним від алкоголю є товариство Анонімних Алкоголіків. Це товариство було започатковано у 1935 році в США, в часи «великої депресії». А зараз товариство налічує більше 5-ти мільйонів членів в більш ніж 150 країнах світу. Це означає, що мільйони залежних повернули собі здоров'я, життя, сім'ї, роботу та достаток завдяки Програмі Анонімних Алкоголіків.

В Житомирі товариство АА було організовано в листопаді 1993 року, і за цей час врятовано життя сотень алкозалежних.

Завдяки розробленій анонімними алкоголіками програмі «12 Кроків» - люди повертаються до повноцінного життя, намагаються вести здоровий спосіб життя. В цьому співтоваристві чоловіки і жінки діляться один з одним своїм досвідом, силами та надією на те, як вирішувати цю проблему.

Стати членом цього товариства може кожен, хто прагне кинути пити. За членство в АА немає плати. Товариство фінансово незалежне завдяки добровільним внескам членів. Товариство не пов’язане з будь-якими сектами, релігіями, організаціями, політикою не займається. Воно не засуджує чи схвалює будь-які проблеми, що не стосуються видужання. Головна мета — бути тверезими та допомагати іншим позбавитись від алкоголю.

Програмою форуму передбачені виступи залежних від алкоголю людей, що діляться досвідом, як вони стали алкоголіками, та розповідають про свій шлях до видужання.

На форумі будуть присутні також члени сімей алкоголіків, які пройшли через всі випробування і завдяки програмі «12 Кроків» спонукали своїх близьких до одужання.

Висвітлення проблем алкогольної залежності в засобах масової інформації сприятиме розумінню необхідності існування та розвитку руху Анонімних Алкоголіків в Житомирі та області в цілому. На форумі є можливість не лише бути слухачами, але й задавати питання, брати інтерв’ю у членів товариства. Тому є можливість отримати відповіді працівникам ЗМІ на будь-які питання, щодо шляхів подолання алкогольної залежності в группах АА по Программі «12 Кроків».

Всіх, хто небайдужий до проблем алкоголізму щиро запрошуємо на наш форум за адресою:
М. Житомир вул. Черняховського, 147-в «Центр народної медицини «Антоніна». Початок урочистостей о 13 годині. Реєстрація для учасників та гостей форуму: з 11 до 13 години.

Прес-конференція для представників ЗМІ буде проходити в цьому ж приміщенніз 12 до 13 години.

Акредитація представників ЗМІ та довідки про проведення форуму
за тел. 097-534-16-58 - Юрій та 097 – 242 - 34-70 – Олена.