Повідомлення
Цікавинки
З гуртожитку виселили кота зі складним характером
11 ноября 2011, 19:09
У Росії співробітники відділу судових приставів у Сиктивкарі виселили з гуртожитку кота, який протягом двох років проживав сам у кімнаті.

Виселення кота було проведене в рамках виконання розпорядження про звільнення незаконно займаного приміщення у гуртожитку Сиктивкарського професійного училища.

У документах було вказано, що одна з кімнат гуртожитку оформлена на місцеву жительку та її неповнолітню дочку. Однак насправді ні жінка, ні її дитина в приміщенні не жили, і замість них в кімнаті жив трирічний кіт, який належав їм.

За словами власниці тварини, два роки тому вона з дочкою з'їхала з гуртожитку і перевезла всі речі за новою адресою. Кота було вирішено залишити в гуртожитку, оскільки тварина має дуже поганий характер, і не може ні з ким ужитися. Він підпускає до себе лише свою хазяйку, яка протягом двох років справно приходила годувати тваринку до його кімнати.

Коли пристави приїхали в гуртожиток, вони застали там власницю разом з котом. Жінка підписала всі необхідні папери, і тепер їй доведеться вирішувати питання про нове місце проживання кота. Де він знаходиться начасі, не уточнюється.

ТСН