Повідомлення
Дозвілля
Віртуальний флірт - що це таке?
Віртуальний флірт - що це таке?
06 февраля 2015, 14:51
З розвитком комунікаційних технологій відносини між людьми теж змінилися, і з'явився віртуальний флірт.

Віртуальний флірт - що це таке?
Це - обмін люб'язностями по чату, в той час як співрозмовники не бачать один одного і практично нічого не знають про справжню особистості, зовнішності, віком один одного. Гендерні ролі проявляються навіть тоді, коли люди ховаються за маскою, і це знаходить продовження у віртуальному спілкуванні.

Звичайно, специфіка інтернет-спілкування дозволяє відчувати себе більш вільним у спілкуванні, тому інтернет-флірт - бурхливий, але ... короткостроковий.

Такий флірт заснований на тому, що партнери не вникають глибоко в особистість один одного. Об'єкт, обраний для бесіди і флірту, деякий час служить втіленням уявлень якогось ідеального партнера для бесіди.

Флірт затухає саме в той момент, коли починається більш глибоке знайомство і проникнення в чужу особистість. Спілкування стає нецікавим, якщо зникає загадковість, і за аватарой проступають справжні риси характеру.

З іншого боку, спроба сховатися під маскою, насправді, ще більш оголює людську природу співрозмовника, якщо, звичайно, він не професійний психолог і не страждає справжнім роздвоєнням особистості. Обрана манера поведінки або аватара, частотність одних і тих же смайликів, жаргонізми і навіть структури текстових періодів, описують зовнішні і внутрішні характерні переваги, недоліки і, в першу чергу, комплекси краще будь-якого фотознімку.

При більш глибокому знайомстві з віртуальним співрозмовником часто закінчується мрія, і казка переходить в реальність.

Чим гарний віртуальний флірт?
По-перше, це тренування навичок спілкування. По-друге, можливість краще пізнати себе, через власні оповідання та самопрезентацію. Інтернет-флірт - часто привід приємно провести час, тому віртуальні знайомства зазвичай несподівано обриваються. Хоча винятки бувають завжди.

Чат або форум - це просто карнавал, де маски вітають один одного, але настане світанок, згаснуть карнавальні вогні і все розчиниться в ранковому світлі.

Так що, якщо ваш улюблений співрозмовник в чаті несподівано пропав або втратив інтерес до спілкування, то поставтеся до цього легко і весело, ніби випробували незвичайне романтичну пригоду у сні або в натовпі людських масок.

Житомирянка