Повідомлення
Психологія
Яка вона гарна та сексуальна жінка очима чоловіків
30 ноября 2015, 12:20
Якими бачать і хочуть побачити нас чоловіки.

Перше враження
Більшість чоловіків познайомилися б з дівчиною, яка сама звернула б на них увагу або посміхнулася. Як кажуть, «я озирнувся подивитися, не оглянулась вона ...». Чоловіче одностайність у цьому питанні пояснюється тим, що зробити перший крок більшість з них побоюється через можливість відмови. Тому при першій зустрічі увагу самої дівчини для чоловіка набагато важливіше її бездоганною зовнішності.
Наступною за популярністю відповіддю був доглянутий зовнішній вигляд і наявність смаку, а ось оригінальність одягу, макіяжу або зачіски при знайомстві, як з'ясувалося, значення для чоловіків практично не мають.

Що таке хороша фігура?
Практично кожен чоловік відповість тобі, що він віддає перевагу жінкам з гарною фігурою. Однак саме це поняття кожен розуміє по-своєму. У результаті соціологічного опитування виявилося, що близько 50% чоловіків воліють власниць пишних грудей і стегон при наявності тонкої талії, і лише 20% люблять довгоногих, струнких і високих. Ще по 5% набрали мініатюрні й тендітні дюймовочки і апетитні пишечки. А решту 10% чоловіків відповіли, що фігура повинна бути в першу чергу пропорційної і перебувати в повній гармонії з внутрішнім світом.

Збираємося на роботу
Робота відіграє в житті більшості жінок дуже важливу роль. І те, наскільки вона буде успішною, не в останню чергу залежить від бажання та вміння добре виглядати. І якщо на роботі тебе оточують хоча б кілька чоловіків, було б дуже непогано знати, який вони хотіли б тебе бачити. Так ось, виявляється всього 10% чоловіків оцінюють лише твої ділові якості і їм практично не важливо, як жінка виглядає. Інші ж і на роботі продовжують залишатися чоловіками, небайдужими до жіночої краси.

Домашня суєта
Абсолютна більшість чоловіків не переносять, якщо жінка не змиває на ніч макіяж. Хто б міг подумати, що вони взагалі звертають на це увагу! У цьому чоловіки, до речі, одностайні з косметологами, які в один голос радять вночі дати особі відпочити. Другим за популярністю «домашнім» недоліком виявився незачесаний і неакуратний вигляд. Трохи менша кількість чоловіків дратує, якщо жінка ходить по квартирі з кремом або маскою на обличчі.

Трохи про волосся
Трохи більше половини чоловіків віддають перевагу жінкам зі світло-русявим волоссям, дещо менш популярні темно-русяве або каштанове волосся, а ось платинові блондинки і пекучі брюнетки набрали мінімальну кількість голосів. Більшості чоловіків такий колір волосся здається занадто яскравим і ненатуральним. До речі до фарбування волосся в більш природні кольори майже 80% відноситься цілком спокійно.

Час змін
Але що б там не казали чоловіка, жінка без змін жити не може. Як же представники сильної статі ставляться до постійних змін зачіски, кольору волосся, макіяжу і нарядів? Особливої одностайності у цьому питанні у чоловіків явно не спостерігається. Близько 50% опитаних погодилися з тим, що жінка обов'язково повинна змінюватися, тому що тільки так вона може залишатися цікавою не тільки для чоловіків, але і для себе. Думка про те, що жінка може міняти якісь дрібні деталі, не порушуючи при цьому одного разу обраний стиль, виявилася дещо менш популярною (35%).

У пошуках свого стилю
Найпопулярнішим у них виявився стиль, який умовно можна назвати «витончена натура». На жінках віддають перевагу саме цьому стилю зупинили б свій вибір близько 30% чоловіків. Ось короткий опис основних ознак, що відрізняють витончену натуру від всіх інших жінок: виразні очі, довге волосся, бездоганний манікюр, високі підбори, вільна одяг струмуючого покрою, переважно з шовку та інших ніжних на дотик тканин, взимку - одяг з хутра, улюблені кольори - чорний, а так само всі нейтральні. Зазвичай жінки цього типу відрізняються котячими повадками, і залежно від характеру або ситуації можуть перетворюватися або в кішку, що гуляє саму по собі (чого чоловіки дуже не люблять) або в миле домашнє істота.
20% чоловіків віддають перевагу жінкам в стилі «скромниця». Основна відмінна риса цього стилю - природність. А це означає, що макіяж повинен бути мінімальним, декольте і розрізи відсутніми, а кольори переважні лише пастельні і непримітні. А ще все це повинно поєднуватися з ніжними рисами обличчя і спокійним характером.

Рівно стільки ж чоловіків (20%) віддають перевагу жінкам спортивного стилю. Під цим розуміють наявність спортивної фігури, короткої стрижки і відповідного стилю одягу. Крім того, обов'язковими умовами є легкий загар, мінімум косметики, максимум оптимізму і захоплення яким-небудь модним видом спорту, типу тенісу, гірських лиж або, в крайньому випадку, аеробіки. Такі жінки зазвичай подобаються чоловікам, які й самі воліють спортивний стиль життя.
Але яким би не було думка чоловіка, головне - це подобатися собі, і тоді йому просто не залишиться іншого виходу, окрім як закохатися в тебе і повністю поміняти всі свої погляди!

Житомирянка