Повідомлення
Психологія
Недостатнє споживання цукру - провокує сильне ожиріння
29 ноября 2015, 16:37
Дослідники стверджують, що нестача в організмі глюкози негативно відбивається на здоров'ї і може стати однією з причин виникнення ожиріння.

За останні кілька років, на думку фахівців, тенденція появи зайвої ваги збільшилася, викликавши тим самим сильне занепокоєння з боку лікарів. Причиною всьому переїдання і швидке зростання різних місць швидкого харчування, в яких іноді дівчата не відмовляються поласувати фаст-фудом. Доктор Дін Цай і його дослідницька група встановили, що однією з причин розвитку ожиріння є нестача в організмі такої речовини як глюкоза. Крім цього можуть мати місце різні захворювання, які несприятливо позначаються на здоров'ї всього організму дами. Виправлення такого недоліку нормалізує енергетичний баланс всього тіла, що допомагає уникнути появи зайвих кілограмів.

Ключова роль у цьому процесі належить контролю енергії та балансу маси тіла. Для підтримки балансу між споживанням і витратою енергії, відбувається відбір циркулюючих гормонів, наприклад, інсуліну та лептину, а також поживних речовин, глюкози. Команда вчених на чолі з доктором Джоном Бай стверджує, що глюкоза дійсно бере активну участь у підтриманні енергетичного балансу, а її повна відсутність в організмі жінки і стає причиною появи зайвої ваги.

Експерти рекомендують не сидіти на різного роду дієтах, які повністю виключають вживання цукру. Можна знайти якісь корисні продукти, наприклад, їсти фрукти, так в них крім глюкози міститься ще й фруктоза, яка насичує організм корисними речовинами і мінералами, необхідними для підтримки його добробуту. Головне, щоб у раціоні харчування були відсутні шкідливі продукти, такі як солодка газована вода, морозиво чи шоколад.

Житомирянка