Повідомлення
Психологія
Яка вона жіноча сексуальність
Яка вона жіноча сексуальність
07 января 2015, 00:56
Для багатьох жіноча сексуальність залишається чимось дуже невиразним і незрозумілим. Іноді попадаються на вулиці "екземпляри", про яких можна сказати - ну, вона-то точно поняття не має, що таке секс і сексуальність!

А між іншим, сексуальність - річ, корисна у всіх сенсах, тому як проявляється не тільки в ліжку, але і в повсякденному житті. Сексуальна жінка відчуває себе набагато краще і впевненіше, ніж та, яка і поняття не має про свою сексуальність.

1. Сексуальність - це любов до свого тіла
Жінка, любляча, яка знає і поважає своє тіло, помітна здалеку. Для того, щоб показати любов до тіла, не треба використовувати тонни косметичних засобів і одягатися в кричущі одягу - є маса інших способів.

Тіло сексуальної жінки завжди випещене, обличчя - доглянуте і приємне, одяг - приємна для шкіри і жіночна. Така жінка і за манікюром стежить, і зайвих кілограмів не допустить. А все тому, що вона любить себе!

Дуже важливі хода, пози такої жінки, то, як вона доторкається до себе. Грубість недоречна, адже це - найкраще тіло, яке в неї є.

Важливо не зациклюватися на любові до власного тіла (інакше можна перетворитися на пустушку). Звичайно, це важливо, але в житті багато речей, про які також не слід забувати.

2. Сексуальність - це любов і повагу до чоловіка
Сексуальна жінка любить чоловіків, вона їх знає і відчуває. Це знання не вроджена - просто така жінка прагне зрозуміти чоловічу природу.

Ми ніколи не зможемо залучити чоловіка, якщо в нас живе страх перед ним, якщо ми невпевнені в собі, якщо зневажаємо його в глибині душі, якщо не хочемо зрозуміти чоловічу природу.

Крім того, самі чоловіки інтуїтивно відчувають наше ставлення до них. Вони автоматично виділяють для себе ту з нас, яка більш розташована до чоловіків. І причому, нам нічого для цього робити не доводиться - навіть рот відкривати!

Однак пам'ятайте, що любов і повагу до чоловіка неможливо без любові і поваги до самої себе.

3. Сексуальність - це грайливість, кокетство і флірт
Флірт - це не просто загравання. В першу чергу це повага чоловічої природи. Фліртуючи з чоловіком, ми як би говоримо йому: "Я знаю, що ти - чоловік, і мені подобається бути жінкою поруч з тобою".

Фліртуючи, ми показуємо чоловікові ще й свою жіночність, а це якість дуже цінується представниками протилежної статі.

Безумовно, чоловікові важливо, щоб жінка була розумною і доброю, щоб добре готувала і вела будинок, але це все не цінується, якщо не подано "в красивій упаковці" - у вигляді того ж флірт. Невипадково чоловіки йдуть не до тих, хто добре готує, а до тих, хто добре фліртує.

Тільки зауважте, що флірт не завжди має відношення до сексу, і вже тим більше не має ніякого відношення до виконання чоловічих забаганок.

4. Сексуальність - це здатність насолоджуватися життям
Ми звикли відносити чуттєвість саме до сексу, однак це не так. Чуттєвість дозволяє отримувати задоволення від ВСІХ плотських насолод, будь то їжа, проведення часу, масаж, плавання, роздивляння гарних картин, прогулянка на природі, спілкування з коханим чоловіком і так далі. Тобто, чуттєвість - це здатність насолоджуватися приємними миттєвостями життя.

І жіноча сексуальність неможлива без чуттєвості, без здатності насолоджуватися життям.

5. Сексуальність - це здатність отримувати задоволення від спілкування з чоловіком
Здатність отримувати задоволення від спілкування з чоловіком - це саме-саме важлива якість сексуальної жінки! Багато жінок вважають, що воно вроджене: у більшості випадків так і є. Однак і цю якість можна розвинути, якщо гарненько розібратися в собі.

Житомирянка