Повідомлення
Новини медицини
Рослини, які знижують рівень цукру в крові
21 февраля 2016, 13:15
Фахівці з Університету Карачі впевнені, що регулярне вживання спаржі допоможе тримати під контролем рівень глюкози в крові.

Спаржа може стати новим потужним кулінарним зброєю в боротьбі проти діабету, впевнені вчені. Вони виявили, що регулярне вживання спаржі допомагає тримати під контролем рівень цукру в крові і підвищує вироблення організмом інсуліну - гормону, який допомагає поглинати глюкозу.

Нагадаємо, вживання жирної їжі і ведення нездорового способу життя в цілому, збільшують ризик розвитку діабету. Діабетом того чи іншого типу страждає кожен тринадцятий житель Землі. На сьогоднішній день на цукровий діабет хворіє 1 млн 226 тисяч українців. З ростом кількості людей, які страждають ожирінням, все більше людей хворіє на діабет. Фахівці відзначають, що багато людей, які вже зіткнулися з цією проблемою, не усвідомлюють цього, тому що не звертають уваги на такі симптоми, як втома, спрага, часте сечовипускання, періодичне виникнення молочниці і рани, які повільно гояться. А при відсутності лікування цукрового діабету другого типу, неконтрольований рівень глюкози може привести до довгострокових ускладнень, таким як сліпота, відмова нирок і ампутація, а в деяких випадках навіть кома і смерть. Діабет також є серйозною причиною серцево-судинних захворювань. Однак діабет другого типу можна контролювати за допомогою дієти і ліків.
 
Вчені з Університету Карачі, що в Пакистані, щоб переконатися в тому, що спаржа може допомогти контролювати рівень глюкози в крові, провели дослідження. Вони ввели щурам хімічна сполука, яка призвела до розвитку діабету у тварин, а потім поділили їх на 2 групи. Половині тварин вони давали екстракт спаржі щодня протягом 28 днів, а інша половина отримувала антидіабетичний препарат глібенкламід. Для оцінки змін стану піддослідних були проведені аналізи крові.
 
Як з'ясувалося в ході дослідження, тільки екстракт спаржі в малих дозах знижував рівень глюкози в крові, проте не посилював вироблення інсуліну, а високі дози екстракту спаржі позитивно впливали на рівень цукру крові і мали значний вплив на виробництво інсуліну в підшлунковій залозі.

Житомирянка