Повідомлення
Новини медицини
Ситуація із запасом вакцин та ліків у медичних закладах Житомирської області краща, ніж в інших регіонах України
19 августа 2015, 12:07
18 серпня Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі та заступник Міністра Віктор Шафранський відвідали медичні заклади у регіонах України.

На Житомирщині Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі у супроводі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Торбаса відвідали заклади охорони здоров'я Новоград-Волинського та Коростишівського районів.

Зокрема, в Новоград-Волинському районі Міністр разом із заступником міського голови Новограда-Волинського Ларисою Шутовою, начальником відділу охорони здоров’я Новоград-Волинської міської ради Любомиром Дутчаком, головним лікарем міськрайТМО Василем Борисом, головним лікарем районного центру ПМСД Валерієм Папенчуком та головним лікарем міського центру ПМСД Інною Вошко ознайомився з роботою кабінету профілактичних щеплень міського центру ПМСД, пологового відділення, відділення інтенсивної терапії новонароджених та поліклініки міськрайТМО, районної філії обласної благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

«В умовах недостатнього фінансування галузі лікарняні каси є найбільш оптимальною формою участі населення у розвитку охорони здоров’я»,- зазначив Олександр Квіташвілі. На тверде переконання Міністра, саме такі організації сприятимуть створенню в Україні загального медичного страхування населення.
Міністр схвалив будівництво хірургічного корпусу та реконструкцію приміщень районних туберкульозного, шкірно-венерологічного та наркологічного диспансерів.

Потім Міністр охорони здоров’я відвідав Коростишівську центральну районну лікарню ім. Д.І.Потєхіна, де разом з головним лікарем закладу Олександром Веселовським, директором обласної бази спеціального медичного постачання Володимиром Гришковцем, головою райдержадміністрації Оленою Цимбалюк, головою районної ради Віктором Гриценком ознайомився з роботою кабінету профілактичних щеплень та кабінету для зберігання вакцин, хірургічного, травматологічного відділення і відділення інтенсивної терапії.

За словами Олександра Квіташвілі, мета його візиту - перевірити реальну ситуацію з залишками вакцин та лікарських засобів у медичних закладах України для подальшого ефективного перерозподілу життєво необхідних ліків на період здійснення державних закупівель у 2015 році.
Проблема з ліками дуже серйозна, адже протягом кількох попередніх років не закуповувалися в повному обсязі необхідні об’єми імунобіологічних препаратів, сироваток і вакцин.