Повідомлення
Новини медицини
Ранковий секс - позбавляє від похмілля
Ранковий секс - позбавляє від похмілля
23 сентября 2014, 08:59
Запорукою ранкового здоров'я є регулярні статеві відносини, вважають бразильські сексологи з Ліньяно-Сан-Педро.

Медики довели на прикладі 200 сімейних пар, що усунути похмільний синдром допоможе сексуальний контакт. Фахівці рекомендували подружжю займатися сексом вранці, якщо напередодні вони брали спиртні напої. У всіх добровольців спостерігалася позитивна реакція приблизно через дві години після статевого акту, який тривав 10 хвилин.

Чоловіки й дружини відзначили полегшення важкого стану, зокрема зменшення головних болів і зниження неприємну-блювотних явищ. При цьому збільшилася концентрації уваги. Секс знімає похмілля за рахунок підвищеного вироблення пролактину у жінок і тестостерону у чоловіків. Викид цих гормонів стимулює нейрони, активує роботу органів видільної системи, і з кровотоком видаляються шкідливі речовини, зазначила керівник дослідження Ракель Кінесса.

Однак еротичний тренінг стає потужною зброєю в боротьбі з алкогольною інтоксикацією при двох істотних умовах. По-перше, коли ввечері випито не більше 300 мл коньяку, горілки або не більше одного літра пива, вина. По-друге, якщо у людини відсутні хронічні захворювання нирок, печінки, шлунка і кишечника, уклала сексолог.

Житомирянка