Повідомлення
Новини медицини
Вчені виявили які продукти врятують від безпліддя
Вчені виявили які продукти врятують від безпліддя
17 сентября 2014, 11:33
Ще буквально пару років тому, американці і ті, хто їх наслідує, просто не могли уявити свій раціон без вітамінізованих харчових добавок.

Розплата не змусила себе довго чекати. Все частіше в засобах масової інформації з'являються статті про шкоду для організму застосування даних горе добавок.

А вченим з Каліфорнійського університету вдалося, зібрали інформацію про харчовому раціоні і вживанні вітамінних добавок у 89 здорових некурящих чоловіків. У даних добровольців була взята на дослідження сперма. У зразках сперми було виявлено від 7 до 15% сперматозоїдів з аномальним числом хромосом. Для порівняння у здорового чоловіка їх кількість не повинна перевищувати 4%.

Поява надлишкової кількості дефектних сперматозоїдів з додатковими хромосомами призводить до анеуплоїдії, що може бути причиною безпліддя, викиднів та народження дітей з такими захворюваннями, як синдром Дауна, синдром Шерешевського-Тернера і синдром Кляйнфельтера.

Учення, рекомендують для виправлення виявлених наслідків, застосування вітамінізованих харчових добавок, на протязі певного часу вживати продукти (листові зелені овочі, бобові, хліб з борошна грубого помелу, печінка), багаті на фолієву кислоту.

Також фахівці рекомендують приймати дані продукти вагітним жінкам для запобігання дефектам нервової трубки у плода.

Житомирянка