Повідомлення
Новини медицини
Чому під час вагітності майбутні татусі набирають вагу
Чому під час вагітності майбутні татусі набирають вагу
07 августа 2014, 12:39
Дослідження, проведене британськими вченими, показало, що в період вагітності вагу набирає не лише майбутня мама, але і майбутній папа, повідомляє ВВС.

Як випливає з опитування, проведеного на замовлення маркетингової компанії Onepoll, під час вагітності дружини або партнерки середній чоловік додає 6,35 кілограма. В опитуванні взяли участь 5000 чоловіків, і кожен п'ятий повідомив, що в цей період порції їжі вдома стали більше, а 41% зазначили, що в цей час в будинку можна було виявити більше різних "легких перекусів".

Опитування також показало, що 25% чоловіків стали більше їсти під час вагітності своєї половинки, щоб вона не відчувала комплексів з-за свого зрослого апетиту і збільшення ваги. Улюблені "перекуси" чоловіків під час "вагітності" - піца, шоколад, чіпси і не дуже в'яжучого з "цікавим" положенням пиво. З'ясувалося також, що в середньому за цей період чоловік додає у талії 50,8 міліметра, а деяким (приблизно чверті) припадає обзаводитися новим "вагітним" гардеробом.

42% майбутніх батьків починають частіше відвідують паби, кафе і ресторани, щоб довше побути наодинці перед народженням дитини. Але лише третина чоловіків сідає на дієту із солідарності зі своїми дружинами та подругами після пологів.

За словами представника компанії Onepoll, за час вагітності жінки додають в середньому 15,8 кілограма. В цей час вони більш схильні вживати рясну і жирну їжу, хоча насправді потрібно всього лише додаткові 300 калорій в день, які рекомендується заповнювати за рахунок "здорових" закусок.

Житомирянка