Повідомлення
Новини медицини
Житомиряни мають можливість отримати ліки від гіпертонії за пільговими рецептами
Житомиряни мають можливість отримати ліки від гіпертонії за пільговими рецептами
13 ноября 2013, 13:58
Житомир – пілотне місто, що реалізовує проект із забезпечення мешканців хворих на гіпертонію безкоштовними ліками за виписаними рецептами. На цьому наголосила перший заступник міського голови Галина Семенець сьогодні, 13 листопада 2013 року, під час засідання виконавчого комітету. «Житомиряни, які страждають від гіпертонії, мають можливість прийти до лікаря та отримати рецепт на безкоштовне або з великими знижками отримання відповідних ліків», – наголосила Галина Семенець.

Рішеннями виконавчого комітету також надано адресну грошову допомогу на електронні пластикові картки у рамках проекту «Соціальна картка житомирянина» на придбання ліків (174 громадянам по 200 грн.), гаряче харчування (84 громадянам – по 283,5 грн.).

Нагадаємо, у Житомирі вже понад 3 місяці діє проект «Соціальна картка житомирянина», у рамках якого мешканці, які потребують соціальної допомоги, отримують цільові кошти на спеціальну соціальну картку для забезпечення відповідних потреб – лікування, гарячого харчування. Таким чином кошти не надаються безпосередньо житомирянам на руки, а використовуються виключно у заявлених потребах.

Управління по зв’язках з громадськістю

Житомирянка