Повідомлення
Мода
Як обрати жіночу вишиванку?
28 сентября 2015, 16:26

В гардеробі сучасної жінки достатньо різноманітного одягу. При цьому він буде неповним, якщо в ньому не знайдеться вишиванки. Це особливий предмет одягу. До речі, його можна вдягати не тільки на свято. Сучасні жіночі вишиванки дуже гармонічно поєднуються з іншими елементами щоденного одягу.


Декілька століть прекрасна половина людства в Україні мала особливе відношення саме до вишиванок. Це не просто красиве і оригінальне вбрання, адже йому надавалося особливе значення. Кожна вишиванка виготовлялась вручну. При цьому передавалась енергетика того, хто працював з голкою багато годин, яка і оберігала людину.   


З плином часу жіноча вишиванка поступово змінювалась, але особливі риси залишились незмінними. Незважаючи на зміни фасону, кольорів і стилю вишивки - уособлення кращих українських традицій, які легко впізнати. Жінка в такому вбранні підкреслює свою природну красу й патріотизм.  


Стильний предмет в гардеробі сучасної жінки


Кожна представниця прекрасної статі намагається виглядати неперевершеною. Саме такий ефект в повній мірі можна досягти з допомогою жіночої вишиванки сучасного крою. При цьому неважливо це студентка, бізнес-леді або новоспечена мама. Для кожної в Ukrglamour знайдеться підходяща вишиванка, яка зможе підкреслити жіночу красу і зробити образ особливим та неповторним.


Сучасний асортимент блуз, сорочок та суконь дає змогу задовольнити побажання жінки в будь-якому віці. Різнобарвні орнаменти, стилі та техніка вишивки дозоляють представити дуже широкий вибір моделей для повсякденного носіння та святкових випадків.


Переваги


Популярним етнічний український одяг в сучасному образі став не так давно. Але за цей час риси колориту можна побачить в колекціях всесвітньо відомих модельєрів. При цьому лише жіноча вишиванка відображає особливий образ.


Відвідавши безліч різноманітних бутиків та магазинів, можна зрозуміти, що придбання вишиванки за вигідною ціною -  справа не проста. Але вихід є. Інтернет магазин вишиванок Ukrglamour пропонує доволі широкий асортимент моделей. До того ж, тут можна отримати наступні переваги:  • Прийнятні ціни;

  • Висока якість;

  • Мінімальні затрати часу на замовлення;

  • Придбання вишиванки, не виходячи з дому.


В наявності є моделі з тканини натурального та штучного походження. Особливою популярністю користуються вишиванки з волокон змішаного типу. Вони не потребують особливого догляду, а також довго зберігають первинний зовнішній вигляд.