Повідомлення
Дієти
Як схуднути на 15 кг
25 мая 2015, 08:46
Cушка тіла - це спосіб зробити тіло рельєфним і підтягнутим, який включає в себе дієту і вправи. Завдяки сушці скорочується кількість підшкірного жиру і м'язи стають більш помітними.

Сушка тіла - дієта
Дієта полягає в безвуглеводної раціоні, в добу можна вживати не більше 50 гр. вуглеводів. Можна споживати білкову їжу і правильні жири. Організм недоотримує вуглеводи і починає розщеплювати жири. Варто відзначити, що починати сушку різко не можна. Потрібно поступово протягом декількох днів скорочувати кількість споживаних вуглеводів.

Тим хто робить сушку вперше потрібно звертати увагу на своє самопочуття і при перших же нездужання припинити дотримуватися дієти.

На сушінні можна:
1. Огірки (не більше 2 в день)
2. Свіжа капуста, пекінська капуста
3. Зелений перець
4. Редис
5. Кабачки
6. Селера
7. Зелень
8. Лимони
9. Квашена капуста (не більше 400 гр в день)
10. Яйця варені, але не більше 2 жовтків
11. Сир знежирений 200 гр. в день
12. Кефір не жирний 500 гр. в день
13. Молоко 100 мл. в день
14. М'ясо курки відварне
15. Риба варена, запечена
16. Бульйони м'ясні не більше 400 гр. в день
17. Мінеральна вода і зелений чай в необмеженій кількості
18. Рослинна олія потрібно додавати в салати
19. Гриби 1 раз на тиждень

Для багатьох людей дієта заснована на скороченні вуглеводів є найефективнішою.

Для того щоб скоротити споживання вуглеводів, для початку, видаліть з раціону цукор, рафіновані крупи, макарони, хліб, рис і картопля. Ці продукти є основними джерелами вуглеводів і цукор в крові після їх вживання підвищується швидко.

Чи не жирна риба, м'ясо птиці, молочні продукти, фрукти, овочі і ягоди відмінно підійдуть для безвуглеводної дієти, і до того ж після них вас довго не буде відвідувати почуття голоду.

В добу варто споживати не більше 1300 калорій, але краще розрахувати потрібну кількість калорій для схуднення саме вам, зробити це можна тут. Потрібно вживати 1,5-2 літри води, на дієті вода життєво необхідна. У перші дні можливе буде важко триматися, можливо з'явиться слабкість, але вже до 5 дня все має нормалізуватися.

Увага! Не рекомендується худнути більше, ніж на 5кг на місяць, це може бути небезпечно для здоров'я!

Житомирянка