Повідомлення
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ь  Ю  Я  
Досьє
Александровська Алла Олександрівна
Александровська Алла Олександрівна
07 декабря 2011, 19:18
Народний депутат України, перший секретар Харківського обласного комітету Комуністичної партії України

Народилася 7 грудня 1948 року у місті Харкові.

Після закінчення середньої школи №116 вступила до Харківського авіаційного інституту. У 1972 році, по закінченню літакобудівельного факультету, отримала спеціальність «інженер-механік» та направлена на роботу в НВО «Електроприлад» (пізніше АТ «Хартрон»). На цьому підприємстві пройшла шлях від інженера до керівника групи, брала участь у розробці апаратури систем управління ракетно-космічними комплексами. В тому числі вона була розробником бортових приладів ракети-носія «Енергія» та космічного корабля «Буран». Пізніше брала участь у розробці апаратури для систем управління технологічними процесами атомних електростанцій України. За високі показники в праці Алла Александровська неодноразово нагороджувалась почесними грамотами.

Протягом багатьох років очолює Харківську обласну організацію Комуністичної партії України.

Харків’янам добре відома громадська діяльність Алли Александровської. У 1994 році була обрана депутатом Харківської обласної ради. Протягом 1994-1998 років працювала у складі постійної комісії обласної ради з питань бюджету. В той же час отримала вищу економічну освіту.

У 1998 році Алла Александровська вперше була обрана народним депутатом України. У подальшому обиралась народним депутатом ще тричі – у 2002р., 2006р. та у 2007р. У Верховній Раді України 3-го та 4-го скликань Алла Олександрівна працювала членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, була головою підкомітету з ядерної безпеки (1998-2006р.р.). У Верховній Раді України 5-го та 6-го скликань Алла Александровська є секретарем Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Високий професіоналізм та знання дозволили Аллі Олександрівні розробити низку законопроектів та Постанов Верховної Ради України. За активну законотворчу діяльність Алла Александровська нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.

За підтримки народного депутата Алли Александровської були прийняті закони, спрямовані на розвиток Харківської області та міста Харкова. Пріоритетом в депутатській діяльності Алли Александровської є захист інтересів трудящих.

Житомирянка.інфо