Повідомлення
Діти
Серед найпопулярніших імен новонароджених у жовтні лідирують Софія та Артем
Серед найпопулярніших імен новонароджених у жовтні лідирують Софія та Артем
26 ноября 2013, 10:11
У жовтні в Україні відділами державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 49809 малюків. Це на 6628 більше, ніж у вересні (43181). Новонародженим батьки давали різноманітні імена – від найпоширеніших до рідковживаних. Про це повідомляє прес-служба Укрдержреєстру.

Якщо проаналізувати статистику, то в усіх регіонах дівчаткам найчастіше давали ім’я Софія (крім Дніпропетровської області), а також Анастасія (крім Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей) та Марія (крім Волинської, Запорізької та Чернівецької областей).

Серед хлопчачих імен лідирує Артем (крім Дніпропетровської, Луганської, Тернопільської та Черкаської областей). На другому місці за поширеністю в регіонах – Олександр (крім, Івано-Франківської, Луганської, Рівненської, Сумської та Чернівецької областей), а також Максим.

Серед рідковживаних, навіть екзотичних, чоловічих імен зустрічаються Здравій, Ной, Соломон, Діоніс, Тамерлан, Аскольд, Омар. Дівчаток називали Анджеліна Джолі, Ведана, Афіна, Олівія, Аїда, Єва, Кассія.

Слід зазначити, що у жовтні 2044 громадян звернулися до РАГСсів, щоб змінити своє ім’я.

Житомирянка